e-LV (Archives Numériques de l’École de Lvov et de Varsovie) jest projektem Archives Poincaré, Laboratoire d’Histoire des Sciences et de Philosophie (UMR 7117), CNRS/Université de Lorraine.

Strona elv-akt.net zawiera archiwum cyfrowe rękopisów i druków zarówno samego Twardowskiego, jak i myślicieli z kręgów jego Szkoły.

Archiwum e-LV jest również platformą badań i wymiany informacji w dziedzinie polskiej filozofii analitycznej i elektronicznym wydawnictwem (XML/TEI).

Wybierz język

Dostęp do archiwum

Aby mieć dostęp do Archiwum e-LV i otrzymywać aktualności, zostań uprzywilejowanym czytelnikiem

Jak nas cytować

Na karcie każdego archiwum elektronicznego znajduje się odnośnik bibliograficzny, zgodny z normami francuskimi i pozwalający na poprawne cytowanie referencji dokumentu.

Szukaj

Thematic search

Formularz zapisu

Prosimy o uważne wypełnienie całego formularza.

Ponieważ jesteśmy zobowiązani przestrzegać różnic w statucie prawnym (prawa autorskie) dla dokumentów które udostępniamy na stronie elv-akt.net, informacje udzielone w formularzu pozwolą nam lepiej określić statut każdego czytelnika. Dane te pozwalają nam również tworzyć bank informacji, który – eksploatowany przez naszą wyszukiwarkę – staje się jedynym w swoim rodzaju narzędziem do badań na temat Szkoły Lwowsko – Warszawskiej. Naszym celem jest również stworzenie w internecie siatki łaczącej badaczy, wykładowców oraz wszystkich pasjonatów spuścizny filozoficznej Kazimierza Twardowskiego.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Dane identyfikacyjne

[?Le login désigne votre identifiant de connexion. Il vous sert à vous connecter à l’intranet de l’institut.]

[?Le mot de passe est le deuxième verrou servant à la sécurisation de votre compte. Il peut être composé de caractères alphanumériques.]

Dane osobowe

Niemiecki
Angielski
Francuski
Polski
Inne :

Miejsce przebywania

Filozofia
Nauki humanistyczne i społeczne
Nauki przyrodnicze

Informatyka
Stenografia
Grafika
Zarządzanie projektami
Inne :

Informacje naukowe

[?student, badacz, wykładowca itd]

Tak Nie

Badania

Badania naukowe
Tłumaczenia
Wydawanie
Poszerzenie wiedzy ogólnej
Inne :

Wyrażam zgodę na dołączenie mojej bibliografii do banku danych bibliograficznych e-LV..

Zatwierdzam

Zaświadczam, że zapoznałem się z warunkami ogólnymi użytkowania i dostępu do archiwów znajdujących się na stronie http://www.elv-akt.net zawierających prace Kazimierza Twardowskiego oraz członków Szkoły Lwowsko-Warszawskiej. Zobowiązuję się do odpowiedniego cytowania archiwów do których odnoszą się moje własne prace.

Udzielone nam powyżej dane przeznaczone są do wyłącznej informacji administratorów strony elv-akt.net - Wioletty Miskiewicz i Alexandre Roulois. Zgodnie z ustawą „o ochronie danych osobowych”z dnia 6 stycznia 1978, użytkownicy mają prawo do wglądu i aktualizacji wszelkich danych ich dotyczących. Celem udostępnienia nam takowych informacji oraz wszelkich modyfikacji prosimy o kontakt z serwisem informatycznym strony elv-akt.

Uwaga: W przypadku braku rekomendacji ze strony uniwersytetu lub innej instytucji (osoby0 będącej partnerem naszego stowarzyszenia zwracamy się z prośbą o przesłanie nam zeskanowanego dokumentu tożsamości.

Home page | Sign up | KONTAKT | Terms and conditions | Legal notice | Members area | Private area
© ELV-AKT, 2007-2024.
Dernière mise à jour : Wtorek 25 czerwiec 2024